Kale Yapı Hazır Beton 

Kale Yapı Hazır Beton  olarak 2019 yılında Gebze ilçesinde hazır beton sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Tesisimiz tam otomasyonlu bilgisayar kontrollü olarak hizmet vermektedir.
 
Özel geliştirilmiş yazılımlarla donatılmış 2 adet Güriş marka 90 m3 / saat üretim kapasiteli beton santralinde üretimi yapılan betonlar; 12 adet transmikser, 4 adet mobil pompa, 5 adet hidrolik dağıtıcı pompa ve 2 adet mekanik dağıtıcı ile siz değerli müşterilerimize üstün kaliteyi kendine görev edinerek sunulmaktadır. Ayrıca, bünyemizde 10 adet damper dorseli tır, 4 adet silobas, 2 adet loder, 4 adet ekskavatör, 2 adet mobil konkasör, 1 adet mobil elek kaliteli hizmet verebilmek adına araç parkımızda hazır bulunmaktadır.
 
Kale Yapı Hazır Beton  olarak Kocaeli, Gebze ilçesinde 1 adet taş ocağına sahip olup kaliteli ham madde üretimini sağlamaktayız.
 
Tüm müşterilerimize kesintisiz ve daha hızlı hizmet verebilmek için kendi bünyemizde bakım ve onarım servisi kurmuş olup bu serviste beton santralinin, transmikserlerin, pompaların ve tüm ekipmanlarının her türlü bakım ve onarımı yapmaktadır.

Misyonumuz…


Kale Yapı Hazır Beton değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; müşterilerinin gereksinimlerini aşarak karşılayan; inşaat ve yapılarda kaliteli ve standartlara uygun, güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış sonrası hizmetleri vermek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm kaynakları etkin biçimde kullanmak suretiyle paydaşların beklentilerini karşılayarak hedef pazarlarda sürekli gelişmek ve büyümek.

TECRÜBE

5 yıllık tecrübesi, profesyonel kadrosu, genişleyen üretim alanı, modern makine ve sistemler ile donatılmış üretim tesisleri, teknolojisi artırılmış laboratuvarı ile hizmet sağlamaktadır.

ÜRETİM KAPASİTESİ

Artan üretim kapasitesi ile üretimi yapılan betonların hammadde girişinden mamül çıkışına kadar tüm sürecini takip ve kontrol ederek sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır.